Moje konto Moje konto

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SP-4001 R SATEL

129.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Satel

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SP-4001 R SATEL

SP-4001 R to optyczno-akustyczny sygnalizator przeznaczony do montażu na zewnątrz budynków, wyposażony w superjasne diody LED oraz przetwornik piezoelektryczny. Do wyboru dostępny jest jeden z trzech rodzajów modulowanej sygnalizacji dźwiękowej o natężeniu 120 dB. Obudowa sygnalizatora wykonana jest z poliwęglanu, co zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną oraz estetyczny wygląd urządzenia, który pozostaje bez zmian mimo upływu lat. Prosty, acz atrakcyjny wzór obudowy idealnie sprawdzi się nawet na nowoczesnej elewacji. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie antysabotażowe chroniące przed otwarciem obudowy lub oderwaniem od ściany, a wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej zapewnia dodatkową ochronę płytki elektroniki oraz przetwornika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki odpowiedniej impregnacji układ elektroniki jest także odporny na wpływ trudnych warunków środowiskowych.

Trwała i estetyczna obudowa

Obudowy sygnalizatorów SATEL wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu. Materiał ten stosowany jest np. w osłonach lamp samochodowych czy tarczach policyjnych. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie są odporne na wysokie i niskie temperatury, silny wiatr, wilgotność czy promieniowanie UV, a także na próby zamierzonego uszkodzenia.

Dodatkowe zabezpieczenia

Każdy z oferowanych modeli posiada czujniki otwarcia obudowy lub oderwania jej od podłoża. Część z nich, jest w stanie wykryć próbę wyciszenia za pomocą pianki montażowej. W sygnalizatorach zewnętrznych elementy elektroniki wrażliwe na czynniki środowiskowe pokryte są warstwą żywicy. Uzupełnieniem ochrony są metalowe osłony, zabezpieczające wnętrze sygnalizatora przed siłową próbą jego zniszczenia.

 

  1. SP-4001 R - światło czerwone
  2. SP-4001 BL - światło niebieskie
  3. SP-4001 O - światło pomarańczowe

Specyfikacja techniczna

GŁÓWNE 
Napięcie zasilania 12V DC ±15%
Maksymalny pobór prądu Sygnalizacja optyczna: 40 mA
Sygnalizacja akustyczna: 230 mA
Sygnalizacja optyczna i akustyczna: 270 mA
Poziom natężenia dźwięku (z odległości 1 m) do 120 dB
Klasa środowiskowa wg EN50130-5 III
Temperatura pracy -35°C ~ 55°C
Maksymalna wilgotność 93±3%
Waga 890 g
Wymiary (szer./wys./dł.) 148x254x64mm

Parametry techniczne produktu Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SP-4001 R SATEL

ParametrWartość
Sygnalizacjaoptyczno-akustyczna

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:
  • ico_pdf Karta Katalogowa SP-4001 Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny - 211-SP-4001_PL.pdf [2013-09-13 09:12, 184.68 kB]