Moje konto Moje konto

22051E-46 czujka dymu optyczna analogowa SYSTEM SENSOR

217.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: System Sensor

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu 22051E-46 czujka dymu optyczna analogowa SYSTEM SENSOR

Optyczna czujka dymu 22051E-46 jest fotoelektrycznym detektorem dymu o całkowicie nowej konstrukcji komory detekcji, jako wynik wielu lat doświadczeń i badań firmy System Sensor. Zapewnia to szybszą reakcję, zmniejszoną wrażliwość na zmiany spowodowane przez kurz i zmniejszenie możliwości wystąpienia fałszywych alarmów wynikających z wnikania owadów i innych zanieczyszczeń. W czujce zastosowano układ zaawansowanego przetwarzania sygnałów, który zawiera filtry wygładzające pomagające wyeliminować zakłócenia środowiskowe, będące częstą przyczyną fałszywych alarmów. Wbudowane oprogramowanie używa skomplikowanych algorytmów, które poprawiają odporność na fałszywe alarmy i poprawiają szybkość wykrywania.

Czujka posiada dwie trójkolorowe (czerwony, zielony, bursztynowy) diody LED pozwalające na wizualną weryfikację stanu urządzenia patrząc na nią z dowolnej strony.

Wszystkie czujki serii 200 Advanced są przyjazne dla środowiska i spełniają wymogi WEEE oraz RoHS, co minimalizuje koszty utylizacji. Ich zaletą jest mechaniczna i elektryczna kompatybilność wsteczna z poprzednimi urządzeniami serii 200 Plus.

 

UWAGA! Do czujki 22051E-46 należy dokupić podstawę montażową B501AP

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: