Moje konto Moje konto

Moduł 8 wejść i 8 wyjść, w obudowie plastikowej (ATS1643) ATS1211E UTC

1258.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Moduł 8 wejść i 8 wyjść, w obudowie plastikowej (ATS1643) ATS1211E UTC

ATS1211E jest modułem umożliwiającym rozszerzenie wejść i wyjść centrali serii ATS Master. Obudowa modułu (ATS1643) posiada dodatkowo czujnik sabotażowy. W zależności od typu centrali alarmowej można zastosować do 15 ekspanderów na maksymalnym dystansie 1.5km.

Moduły Zbierania Danych

Moduły zbierania danych wykorzystywane są do zwiększenia liczby wejść w systemie oraz umożliwiają podłączenie wejść oraz wyjść poza centralą. Moduły te komunikują się z centralą za pośrednictwem magistrali systemowej RS485, co umożliwia bieżące przesyłanie zdarzeń pochodzących z urządzeń podłączonych do modułu (czujki, kontaktrony, itp.) oraz z danego modułu MZD. Dostępne są moduły zbierania danych urządzeń konwencjonalnych, bezprzewodowych, adresowalnych oraz zaawansowane moduły kontroli dostępu dla czterech drzwi lub wind.

Magistrala systemowa

Magistrala systemowa wykorzystywana jest do podłączenia modułów zbierania danych oraz stacji zazbrajania do centrali przy pomocy ekranowanego przewodu typu skrętka (zalecany WCAT52). Maksymalna odległość podłączonych urządzeń wynosi 1500m od centrali. Ekran powinien być ciągły i podłączony do zacisku uziemienia na jednym końcu (zalecane podłączenie do zacisku w centrali).

Funkcjonalność

Do jednej magistrali centrali Advisor Master można podłączyć bezpośrednio do 15 MZD. Jeżeli ilość wejść w dowolnym MZD zostanie zwiększona powyżej 16, ogólna liczba modułów dostępnych w systemie spada o jeden.

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

  • KURIER 17 ZŁ
  • POBRANIE 30 ZŁ
  • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: