Moje konto Moje konto

Moduł 8 wejść i 8 wyjść (w obudowie plastikowej (ATS1644)) ATS1210E UTC

834.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Moduł 8 wejść i 8 wyjść (w obudowie plastikowej (ATS1644)) ATS1210E UTC

MZD ATS1201 / ATS1203 / ATS1204 oferują 8 standardowych wejść, 8 wyjść otwartych kolektorów (OC) i sterownik syreny. Moduł MZD można rozszerzyć do 32 wejść i 32 wyjść. Ma wbudowany zasilacz impulsowy 3 A.

Panele do gromadzenia danych

Panele gromadzenia danych (MZD) służą do zwiększania liczby wejść alarmowych w systemie ATS MASTER (ATS Classic). MZD pozwalają na podłączenie wejść i wyjść / przekaźników w miejscu oddalonym od panelu ATS Classic. MZD komunikują się za pośrednictwem wiadomości ankiet i odpowiedzi. Detektory, styki drzwi i inne urządzenia wykrywające są podłączone do MZD, które zgłaszają każdą zmianę stanu do centrali w celu przetworzenia. Dostępne MZD obejmują obsługę konwencjonalnych urządzeń, urządzeń bezprzewodowych, a także inteligentnych urządzeń adresowalnych. Dostępny specjalny MZD obsługuje rozbudowę czterech inteligentnych drzwi lub wind.

Systemowe połączenie magistrali danych

Systemowa magistrala danych służy do łączenia paneli gromadzenia danych oraz klawiatur i czytników (RAS) z klasycznym panelem sterowania ATS. Urządzenia zdalne mogą znajdować się w odległości do 1,5 km od paneli kontrolnych ATS, jeśli używane są preferowane typy przewodów i kabli. Aby to osiągnąć, stacje uzbrajania i panele gromadzenia danych muszą być połączone skręconym i ekranowanym kablem danych z dwoma parami skrętki danych. (Zaleca się WCAT 52). Preferowanym sposobem okablowania jest połączenie łańcuchowe. Ekran kabla danych powinien być podłączony do uziemienia na panelu sterowania SZR i powinien pozostać odłączony na dowolnym drugim końcu.

Funkcjonalność

MZD dostarczają informacje ze zdalnych lokalizacji do central ATS Classic w uporządkowanych rejestrach. Gromadzone dane obejmują zakres od przewodowego stanu wejściowego przez daty urządzeń bezprzewodowych lub adresowalnych po stan drzwi.

Urządzenia magistrali komunikują się z panelem sterowania. W przypadku awarii komunikacji panel gromadzenia danych zapamiętuje ostatni alarm w systemie, zapobiegając utracie alarmu z powodu krótkiej przerwy w transmisji danych.

Do 15 modułów MZD można podłączyć bezpośrednio do panelu ATS Classic. Jeśli MZD zostanie rozszerzone do więcej niż 16 danych wejściowych, MZD wykorzystuje 2 adresy MZD i zmniejsza maksymalną liczbę MZD o jeden. Jeśli wszystkie panele gromadzenia danych zostały w pełni rozszerzone do 32 wejść, fizyczna liczba paneli gromadzenia danych w systemie wynosi 8.

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

  • KURIER 17 ZŁ
  • POBRANIE 30 ZŁ
  • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: