Moje konto Moje konto

Kamera IP 2MP IPC-CB1C20-0280B, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, DAHUA

299.00 zł + VAT
367.77 zł z VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP 2MP IPC-CB1C20-0280B, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, DAHUA

KAMERA TULEJOWA COOPER DAHUA

IPC-CB1C20 to niskobudżetowa kamera tulejowa IP przeznaczona do instalacji w całodobowych systemach monitoringu wizyjnego obiektów objętych profesjonalnymi systemami zabezpieczeń. Urządzenie należy do serii COOPER sygnowanej marką DAHUA.


IPC-CB1C20OBRAZ I FUNKCJE

Kamera IPC-CB1C20-0280B jest wyposażona w przetwornik obrazu 1/2,7" 2 Mpx CMOS, który gwarantuje rejestrację nagrań w rozdzielczości 2MP. Wbudowany stałoogniskowy obiektyw 2.8mm zapewnia dokładny dozór obserwowanej sceny o stałym kącie widzenia 115o.

Korzystając z prezentowanej kamery tubowej otrzymujemy dokładny obraz, który dodatkowo jest korygowany przez takie funkcje jak cyfrowy rozszerzony zakres dynamiki D-WDR, cyfrowa redukcja szumów 3D DNR, kompensacja światła wstecznego i światła silnego, czyli BLC i jego wersja HS BLC.

Ponadto urządzenie jest zaopatrzone w oświetlacz podczerwieni Smart IR, który wysyła wiązkę światła w zasięgu 30 metrów. Został on zaprojektowany tak aby osiągać optimum doświetlenia bliskiego oraz dalekiego obiektywu w sytuacji niekorzystnych warunków oświetlenia i ciemności. Zachodzi to dzięki dynamicznej korekcie emitowanego światła, biorąc pod uwagę odległość od obiektu, który jest obserwowany i ilości światła. Do tego mechaniczny filtr podczerwieni w jaki został wzbogacony świetnie dostosowuje go do zmiennych warunków środowiska i pracę w trybie dualnym – kolorowy obraz w dzień i monochromatyczny czarno-biały w ciemności.

Zaletą kamery IPC-CB1C20 jest funkcja ROI – obszary zainteresowań. Dzięki niej uzyskujemy maksymalnie wysoką jakość wskazanych fragmentów obrazu, przy jednoczesnej ogólnej obserwacji całego obiektu.

 

rozdzielczość 2MPogniskowa 2.8mmDWDRoświetlacz 30 metrówkompresja H.265+onvifzasilanie PoEIP67


ZASTOSOWANIE

Model IPC CB1C20 marki DAHUA znajduje zastosowanie w małych i średnich systemach dozoru wideo mieszkań, domów jednorodzinnych i niedużych firm.

Jej obudowa została wykonana z wytrzymałych materiałów charakteryzujących się odpornością na wodę, starzenie, czy wibracje, dzięki czemu będzie mogła służyć użytkownikowi przez lata.

Seria Cooper to świetna alternatywa dla osób, które chcą przejść z systemu analogowego na dużo lepszej jakości urządzenia sieciowe IP. Są to kamery łatwe w obsłudze i eksploatacji, kompatybilne z innymi produktami marki i jednocześnie oferowane w przystępnej cenie.

Omawiany bullet wspiera standard ONVIF i komunikuje się z urządzeniami różnych producentów.

wymiary kamery IPC-CB1C20


AKCESORIA

puszka do montażu PFA134 PFA134

uchwyt PFA151 PFA151 uchwyt PFA152-E PFA152-E

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: